“Harita değişikliği asla olamaz” « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

“Harita değişikliği asla olamaz”

Bu haber 10 Ağustos 2012 - 10:23 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ak Parti Karacabey İlçe Teşkilatı, yönetim kurulu üyelerine iftar yemeği verdi. Atatürk Kültür Parkı’nda düzenlenen yemeğe Ak Parti Bursa Milletvekili Önder Matlı, Ak Parti Bursa İl Başkanı Sedat Yalçın, Karacabey İlçe Başkanı Mustafa Çelik, İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri, eski ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.


5 yıldızlı otellerde değil sokaklarda iftar yapıyoruz


Yemekte konuşan Ak Parti İl Başkanı Sedat Yalçın, bu yıl parti teşkilatı olarak iftar yemeklerini sokaklarda yaptıklarını belirterek, ‘’Biz iftar yemeklerini 5 yıldızlı otellerde yapmıyoruz. Bunun yerine sokaklarda şehit ailelerimizle, yaşlılarımızla, gençlerimizle, engelli vatandaşlarımızla kısacası halkımızla birlikte yapıyoruz. Halkımızda bundan gayet mutlu oluyor ve büyük ilgi gösteriyor.’’ dedi.


Yalçın ayrıca, 14 Ağustos 2012 Salı günü Buttim’de yapılacak olan ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Bülent Arınç’ın da katılacağı ‘Ak Parti Büyük İftar’ına tüm partililerin davetli olduğunu söyledi.


Bizim istemediğimiz bir harita değişikliği hayata geçemez


Yalçın’ın ardından söz alan Ak Parti Bursa Milletvekili Önder Matlı, Ak Parti’nin gücünün Türkiye sınırlarını aştığını ifade ederek, ‘’Geçtiğimiz yıl Ramazan ayında Somali ile dertlenmiştik. Başbakanımız kampanya başlatmıştı ve buradaki Müslüman kardeşlerimize yardım etmiştik. Bunun ardından tüm dünya Türkiye’yi takip etmeye başladı. Mazlumların gözyaşları dünyanın heryerinde akmaya devam ediyor.


Bu gözyaşları şimdide Suriye’de, Irak’ta ve Arakan’da da var. Türkiye şimdide onların gözyaşlarını silmek için el uzatıyor. Sizlerden aldığımız güçle bunları yapıyor ve emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz. Tabi biz ne zaman güçlenmeye başlasak bazıları bundan rahatsız oluyor ve terörü devreye sokuyorlar. Fakat şunu unutuyorlar ki Türkiye bunların hepsinin üstesinden gelecek bir ülkedir. Bazıları her fırsatta harita değişikliğini gündeme getirerek farklı planlarını ortaya koymaya çalışsa da, bu ülkede bizim istemediğimiz bir harita değişikliği asla hayata geçemez, bu çok iyi bilinmelidir.’’ şeklinde konuştu.

casino siteleri