BBP”lilerden gönüllü askerlik başvurusu « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

BBP”lilerden gönüllü askerlik başvurusu

Bu haber 10 Ağustos 2012 - 10:18 'de eklendi ve kez görüntülendi.

BBP Karacabey İlçe teşkilatından 15 kişilik bir grup, şehit haberlerine tepki olarak gönüllü askerlik başvurusunda bulundu. Karacabey'de Cumhuriyet Meydanı'nda basın açıklaması yapan BBP üyeleri daha sonra Askerlik Şubesi'ne giderek gönüllü askerlik başvurusunda bulundu.

BBP İlçe Başkanı İzzet Toprak yaptığı açıklamada, Türkiye'nin son 3 ayda 57 şehit haberleriyle sarsıldığını belirterek, “”Bu şehitlerin hesabını kim verecek?”” diye sordu. Toprak, 28 yıldır bir türlü bitirilemeyen, bitirilmek istenmeyen terör saldırılarında Türkiye sathında 'Acı düşmemiş' bir hanenin kalmadığına dikkat çekti.

İzzet Toprak, “”Yine kana doymaz 'Ateist-İslam' düşmanı katiller tarafından Mehmetçiklerimiz menfur saldırılar sonucu Hakka yürümüştür. ABD'nin, AB ve İsrail'in taşeron örgütü-maşası PKK adlı güruh elbet döktüğü kanda boğulacak ve Cenab-ı Hakkın inayetiyle hakikat galabe çalacaktır”” diye konuştu.

Yürüyerek Karacabey Askerlik Şubesi'ne giden BBP'lilere teşekkür eden Garnizon Komutanı ve Askerlik Şubesi Başkanı Üsteğmen Hayati Sarı, mevcut askeri güçle terörün üstesinden geleceklerini vurguladı.