KTSO”dan vergi dairesine ziyaret « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

KTSO”dan vergi dairesine ziyaret

Bu haber 03 Ağustos 2012 - 11:23 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetimi, Karacabey Vergi Dairesi Müdürlüğüne atanan Ali Kalkan’ı makamında ziyaret etti.


KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı, Meclis Başkan Vekili Feti Toprak, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Naci Güncü, Meclis Üyeleri Ufuk Önal, Asım Ünen ve Genel Sekreter Fehmi Yıldız’dan oluşan KTSO heyeti, Karacabey Vergi Dairesi Müdürlüğüne atanan Ali Kalkan ve müdür yardımcılığı görevine atanan Ümit Ağdacı’yı ziyaret etti.


Vergi dairesi ile yıllardır iyi ilişkiler içerisinde çalışmaların yürütüldüğünü belirtilen Matlı, yine bu sıcak diyalogun devam edeceğine emin olduklarını belirterek, ‘’Bizler geçici, kurumlar kalıcıdır. Aldığımız bayrağı en üst seviyelere çıkarmak, bunu yaparken de ikili diyalogları sık sık kullanmak gerekir. Vergi Dairesi de KTSO’nun en çok diyaloglarda bulunduğu kurumların başında gelmektedir.’’ dedi.


Kendisine yapılan ziyaretin çok anlamlı olduğunu söyleyen Vergi Dairesi Müdürü Ali Kalkan da, ‘’Karacabey’i ve insanları tanımak için biraz zamana ihtiyacımız var, bu ziyaretler sayesinde bu süreyi kısaltmış oluyoruz, ilçenin bizlere yaklaşımı çok samimi ve seviyeli bu da bizleri çok memnun etmektedir. KTSO başkanı nezdinde tüm yönetici ve üyelerine teşekkür ediyorum.’’ şeklinde konuştu.

casino siteleri