MHP”den iftar teşekkürü « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

MHP”den iftar teşekkürü

Bu haber 31 Temmuz 2012 - 12:13 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karacabey İlçe Teşkilatı, düzenledikleri iftar yemeğine gösterilen yoğun ilgiden ötürü vatandaşlara teşekkür etti.


MHP Bursa Milletvekili Necati Özensoy, İl Başkanı Hasan Toktaş, Mustafakemalpaşa, Gemlik ve Mudanya ilçe teşkilatlarının katıldığı ve Karacabeyli vatandaşların da yoğun ilgi gösterdikleri iftar yemeğinin ilçe teşkilatlarını mutlu ettiğini ifade eden MHP İlçe Başkanı Fevzi Kahraman,


‘’11 ayın sultanı Ramazan ayı kapsamında ilçe yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız ile gerçekleştirdiğimiz iftar yemeğine katılım bizi son derece mutlu etmiştir. Yoğun katılım nedeniyle yaşanan aksaklıklara rağmen, katılımcıların yüzlerindeki memnuniyet bizleri çıkmış olduğumuz yolda daha da şevkle, birbirimize daha sıkı kenetlenmiş olarak yürüyeceğimiz mesajını vermiştir.


Yaklaşan yerel seçimler öncesinde, böyle bir katılım, omuzlarımızda bulunan sorumluluğu bir kat daha artmıştır. Özellikle Karacabey halkı tarafından gerçekleşen yoğun katılımın, yılardır süre gelen yanlış uygulamalar ve politikalar ile ülkeyi yaşanmaz bir coğrafyaya dönüştürerek, bölünme aşamasına getiren AKP hükümetine de verilen bir mesaj olduğunu düşünmekteyiz.’’ dedi.


Kahraman, aynı zamanda iftar yemeğine katılan herkese teşekkür ettiğini belirterek, Milliyetçi Hareketin ayak seslerini her mecrada hissettireceklerinin sözünü verdi.

casino siteleri