Kahvaltı “deniz”de güzel! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

Kahvaltı “deniz”de güzel!

Bu haber 20 Temmuz 2012 - 11:26 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey’de müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun ve yenilikçi çözümler sunma hedefiyle yola çıkan Deniz Bank, emeklilerle sunduğu avantajları düzenlediği etkinlikle paylaştı.


Denizbank Karacabey Şubesi Müdürü Barış Koç, KOBİ Portföy Yöneticisi Özgür Güneş ve Bireysel Bankacılık Portföy Yöneticisi İlknur Türe ile banka yetkililerinin tek tek kapıda karşıladığı emekliler, güne keyifli başlama olanağı buldu.


Asalar Park Restoran’da emeklilerle kahvaltıda buluşan ve keyifli saatler geçiren Deniz Bank yetkilileri, emeklilere özel geliştirdikleri ürün ve hizmetleri anlattı.


Emeklilere verilen değerin bir ülkenin gelişmişlik düzeyinin önemli bir göstergesi olduğunu belirten Deniz Bank Bireysel Bankacılık Bölge Satış Müdürü Semiha Yılmaz, “Emeklilerimizin finansal ihtiyaçlarına avantajlı çözümler sunmayı önemsiyoruz. Gerçekleştirdiğimiz bu etkinlik sayesinde emekli dostlarımız ile bir araya gelmiş olmaktan mutluluk duyuyoruz. Emeklilerimize Deniz Bank’ta her zaman ayrıcalıklı olduklarını hissettiriyoruz. Onlara özel ve avantajlı koşullarda hizmet sunuyoruz” dedi.


Maaşını Deniz Bank’a yönlendirene altın hediye


Deniz Bank’ın emeklilere özel hayata geçirdiği son kampanya ise altın hediyesi oldu. Banka, kampanya kapsamında emekli maaşını aktaran veya Emekli Bonus kart alan tüm emeklilere 0,25 gram değerinde altın hediye ediyor. SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı’ndan maaş alan emeklileri kapsayan kampanya dahilinde kazanılan hediye altınlar emekli adına açılan altın hesabına aktarılıyor. Emekli, hem maaşını aktarıp, hem de Emekli Bonus Kart almayı seçerek 0,50 gram altın değerinde para kazanabiliyor ve dilediği zaman altın hesabını TL olarak çekebiliyor.


Acil Sağlık Hizmet Paketi 1 yıl ücretsiz


Emeklilerin, maaşlarını Deniz Bank’tan almaları durumunda, ‘Acil Sağlık Hizmetleri Paketi’ ile 1 yıl boyunca limitsiz ve ücretsiz sağlık hizmetlerinden de yararlanabileceğini ifade eden Deniz Bank Bireysel Bankacılık Bölge Satış Müdürü Semiha Yılmaz şunları söyledi:


“Emeklilerimiz, Türkiye’deki ve dünyadaki tüm ATM’lerden ücretsiz para çekme ve hesap bakiyesi sorgulama işlemi gerçekleştirebiliyorlar. Ayrıca, ihtiyaç, taşıt ve konut kredilerinde indirimli faiz oranlarından faydalanarak, ‘Transfer Kredisi’ ve ‘Emekli Kredisi’ de kullanabiliyorlar. Emeklilerimize hizmet etmekten gurur duyuyoruz.”

casino siteleri