KTSO”dan “yenilere” ziyaret! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

KTSO”dan “yenilere” ziyaret!

Bu haber 20 Temmuz 2012 - 11:27 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO), ilçede yeni görevlerine başlayan Emniyet Müdürü ile Cumhuriyet Başsavcısını ziyaret etti.


KTSO Meclis Başkan Vekili Feti Toprak, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Naci Güncü, Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Ülker, Meclis Üyesi Mahmut Çayır ve Ufuk Ünal ile Genel Sekreter Fehmi Yıldız’dan oluşan heyet, ilk olarak İlçe Emniyet Müdürü Altan Özer’in konuğu oldu.


KTSO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Naci Güncü, ilçe ve Oda hakkında yaptığı bilgilendirmenin ardından KTSO olarak şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da tüm kurumlarla olan sıkı ilişkinin devam edeceğini ve Emniyet Müdürlüğü’ne gereken desteğin verileceğini belirtti.


KTSO Meclis Başkan Vekili Feti Toprak ise, ilçenin sosyal ve ekonomik yapısını değerlendirdiği konuşmasında münferit olaylar dışında genel olarak asayiş problemi yaşanmadığını belirterek “Güney Marmara’nın güzide ilçelerinden birisinde göreve başladınız, görevinizin hayırlı olmasını diliyor, Odamız adına hoş geldiniz diyorum,” dedi.


Emniyet Müdürü Altan Özer de, “Samimi ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum” diyerek Karacabey’de görev yapmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.


Karşılıklı olarak iyi niyet ve temenniler ile sona eren ziyaretin ardından KTSO heyeti, görevine yeni başlayan Cumhuriyet Baş Savcısı Oğuzhan Dönmez’i Adliye Sarayındaki makamında ziyaret etti.


Tanışma ile başlayan ziyarette KTSO tanıtılarak, faaliyetleri ve ilçemiz hakkında bilgiler aktarıldı. Başsavcı Oğuzhan Dönmez, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek önceki görev yerleri ve çalışmaları hakkında heyete bilgi verdi.


Karşılıklı sohbet sonrası heyet, görevlerine yeni başlayan Cumhuriyet Savcıları, Ahmet Ataman ve Bilgehan Yücel’i de ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundu.