Cinayette olur fuhuşta! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

Cinayette olur fuhuşta!

Bu haber 20 Temmuz 2012 - 11:32 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Büyük Birlik Partisi (BBP) Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Turan, Kaymakamlığın arkasında bulunan katlı otoparkın elektriklerinin olmamasına tepki gösterdi.


‘’Elektriksiz katlı otopark mı olur?’’ diyen Turan, ‘’Tamam gündüzleri sıkıntı yaşanmıyor ama geceleri aracını otoparka bırakmak isteyenler adeta kendini korku filmi içinde buluyor. Araçlarını park edenler her tarafın karanlık olması nedeniyle otoparktan çıkarken büyük korku yaşıyorlar.


Cinayette olur fuhuşta!


Özellikle üst katlar her şey için gayet müsait. Burada cinayette olur fuhuşta olur, kimsenin de ruhu duymaz. Bu otoparktan park ücreti alınıyorsa peki neden elektrikleri yok. Otoparkın geliri elektrik faturalarını karşılamıyor mu? Bir olumsuzluk yaşanmadan önce yetkililer acilen gerekeni yapmalılar.’’ şeklinde konuştu.    

casino siteleri