AKP”den Ceylan”a veto! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

AKP”den Ceylan”a veto!

Bu haber 20 Temmuz 2012 - 11:35 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Çelik; ‘’Hiçbir katkısı olmadığı halde, haksız olarak yararlanmaya çalışacak kişi veya kişilerin biz ilçe yönetim kurulu olarak dimdik karşısında duracağız ve hiçbir haksızlığa izin vermeyeceğiz.’’ 

Basında yer alan ‘Yüksel Ceylan Ak Parti’nin belediye başkan adayı mı?’ başlıklı haberlere tepki gösteren AKP İlçe Başkanı Mustafa Çelik, bu haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.


Konuyla ilgili bir basın açıklaması yapan Çelik, bu haberin ilçe teşkilatında infiale neden olduğunu belirterek, ‘’Ne ilçe teşkilatı olarak bizim, ne il yönetim kurulunun nede partimizin herhangi bir yetkilisinin, sayın Yüksel Ceylan’ın Karacabey Belediye Başkanı adaylığı konusunda çalışma ve görüşmesi olmamıştır.


İl Başkanımız sayın Sedat Yalçın tarafından, Yüksel Ceylan’ın AKP Karacabey Belediye Başkan adayı olma olasılığı bulunduğu şeklinde sözler söylediği hususu tamamen gerçek dışıdır.


İl Başkanımızın adını dahi kullanarak gerçek dışı bir söylenti yayan ve bu gerçek dışı söylentiyi haber niteliğinde gazetelere servis eden kişilerin ne tür amaçları olduğunu bizler çok iyi bilmekteyiz.


Tüm üyelerimiz ve bize gönül vermiş tüm vatandaşlarımız iyi bilsinler ki; biz ilçe yönetim kurulu olarak, önümüzdeki dönemde ne tür sıkıntılar ile karşılaşacağımızı çok iyi biliyoruz. Her türlü olumsuzluğa karşı eylem planlarımız hazırdır. Tüm üyelerimizin fedakarca çalışmaları ile bugünlere getirdiğimiz partimizden, hiçbir katkısı olmadığı halde haksız olarak yararlanmaya çalışacak kişi veya kişilerin biz ilçe yönetim kurulu olarak dimdik karşısında duracağız ve hiçbir haksızlığa izin vermeyeceğiz.


Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte buna benzer birçok söylendiler olacaktır. Ancak herkes iyi bilmelidir ki, belediye başkan adayı, belediye meclis üyesi adayları ve il genel meclisi üyesi adayları ilçe teşkilatımızın temayülü ile halkımızın ve teşkilatımızın beklentileri doğrultusunda belirlenecek ve kendi şahsi ikbali için çalışanlar değil, Karacabey halkına hizmet sevdasıyla en yüksek standartlara hizmeti verecek olan kişiler adaylık listelerine yazılacaktır.


Üyelerimizin ve halkımızın herhangi bir kuşkuya kapılmadan bizlere güvenmelerini istirham eder, idrak etmekte olduğumuz mübarek Ramazan ayının tüm milletimize ve İslam alemine hayırlar getirmesini, sağlık ve huzur içinde bayrama ve nice ramazanlara bizleri ulaştırmasını yüce Allah’tan niyaz ederim.’’ dedi.

casino siteleri