Ulviye Matlı Anadolu Öğretmen Lisesi yapılıyor « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

Ulviye Matlı Anadolu Öğretmen Lisesi yapılıyor

Bu haber 17 Temmuz 2012 - 9:34 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Özer ve Önder Matlı’nın Karacabey’de annelerinin adına yaptırdıkları “”Ulviye Matlı Anadolu Öğretmen Lisesi”” inşaatı hızla ilerliyor. Geçtiğimiz yıl mayıs ayında Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın da katılımıyla temeli atılan okul inşaatının önümüzdeki yıl tamamlanması hedefleniyor.


Ulviye Matlı Anadolu Öğretmen Lisesi inşaat çalışmalarıyla ilgili Matlı AŞ’den yapılan açıklamada, birinci kısım çalışmalarının bitme aşamasına geldi, ikinci kısım temel betonlarının döküldüğü belirtildi.


Karacabey’de 5 bin 140 metrekarelik alan üzerine yapılmakta olan Ulviye Matlı Anadolu Öğretmen Lisesi, zemin + 2 katlı ve 24 derslikli olacak. L tipi projeye göre inşa edilen okulun yanında 100'er öğrenci kapasiteli 2 yurt binası da bulunacak.


Eğitime yüzde 100 destek kampanyası kapsamında Özer ve Önder Matlı tarafından yaptırılan okul Milli Eğitim Bakanlığı’na devredilecek.

casino siteleri