Karacabey sizi unutmayacak « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

Karacabey sizi unutmayacak

Bu haber 13 Temmuz 2012 - 10:07 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey’deki mahalle muhtarları, Bursa’ya tayini çıkan Emniyet Müdürü İsmail Aşkınoğlu’na ilçedeki son görev gününde veda ziyaretinde bulundular.


Aşkınoğlu’nun, 6 yıldır Karacabey’de başarıyla görev yaptığını ifade eden mahalle muhtarları, kendisini asla unutmayacaklarını ifade ettiler. Sadece muhtarlar olarak değil, Karacabey’de her kesimin kendisini sevdiğini söyleyen muhtarlar,


‘’Müdürümüzün ilçeden ayrılıyor olması bizi derinden üzdü. Kendisine çok alışmıştık. Her konuda kendisiyle rahatlıkla görüşüp, sorunlarımıza yardımcı oluyordu. Ne biz nede Karacabey kendisini asla unutamaz.’’ şeklinde konuştular.


Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Emniyet Müdürü İsmail Aşkınoğlu’da, Bursa’da kapısının her zaman herkese açık olduğunu belirtti.


Konuşmaların ardından muhtarlar tarafından Aşkınoğlu’na bir teşekkür plaketi takdim edildi.

casino siteleri