Emniyette duygulu anlar « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Emniyette duygulu anlar

Bu haber 13 Temmuz 2012 - 10:12 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bursa’ya tayini çıkan Karacabey İlçe Emniyet Müdürü İsmail Aşkınoğlu için düzenlenen plaket töreninde duygusal anlar yaşandı.


Karacabey Emniyet Müdürü İsmail Aşkınoğlu’nun Bursa’ya tayini çıkması sonrası, mesai arkadaşları ve Karacabey Güvenlik Hizmetleri Destekleme Derneği tarafından plaket töreni düzenlendi.


Emniyet Müdürlüğü binasında düzenlenen törende konuşan Karacabey Güvenlik Hizmetleri Destekleme Derneği Başkanı Murad Bertan, üzgün olduklarını dile getirerek, ‘’Müdürümüze her zaman kapımız açık. Zaten kendiside bizden birisi. Umarım ki Karacabey’den ne zaman geçecek olsa bizlere mutlaka uğrayacaktır. Bizde kendisini yalnız bırakmayacağız, her zaman yanında olacağız. Kendisine yeni görev yerinde başarılar diliyoruz.’’ dedi.


Uzağa gitmediğini ifade eden Emniyet Müdürü İsmail Aşkınoğlu da, ‘’6 yıldır burada görev yapıyorum. İyi ve kötü günlerimiz oldu. Ben Karacabey Emniyet Müdürlüğü’nün bu 6 yıl içinde başarılı olduğuna inanıyorum. Diğer ilçelere göre suç oranı ve suçları çözmede daha başarılıyız. Bundan sonrada bu başarının devam edeceğine inanıyorum. Bu süre zarfında bizi kimse üzmedi ve bizimde kimseyi üzmediğimizi umuyorum. Ben Karacabey’de büyük bir zevkle görev yaptım ve Karacabey’i de çok seviyorum. Ben hakkımı helal ediyorum sizde bana hakkınızı helal edin.’’ şeklinde konuştu.


Duygusal anların yaşandığı konuşmalar sonrasında Karacabey Güvenlik Hizmetleri Destekleme Derneği Başkanı Murad Bertan tarafından Emniyet Müdürü İsmail Aşkınoğlu’na bir plaket takdim edildi.


Tören sonrasında İsmail Aşkınoğlu, kızı Hilal Tuğçe ile birlikte mesai arkadaşları ve basın mensuplarıyla tek tek vedalaştı.