Önder Matlı yılın vekili seçildi « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Önder Matlı yılın vekili seçildi

Bu haber 06 Temmuz 2012 - 9:59 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Time Dergisi’nin bu yıl 9.’sunu düzenlediği ve Türkiye’ye hizmet edenlerin ödüllendirildiği tören Ankara Sürmeli Otel’de gerçekleştirildi.


Derginin okurlarının gönderdiği elektronik postalar, mektup ve anketlerle “Yılın Devlet Adamı, Siyasetçisi, Milletvekilleri, Bürokratları, Valilileri, Belediye Başkanları, İşadamları, Gazetecileri, TV Muhabirleri ve Sanatçıları” belirlendi.


TBMM ve seçim bölgesi olan Bursa’da yürüttüğü çalışmalarından dolayı “Yılın Başarılı Milletvekili” ödülüne Ak Parti Bursa Milletvekili ve TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Önder Matlı seçildi.


Milletvekili Önder Matlı, vatandaşların sorunlarını her platformda çözüme kavuşturmak için bu göreve talip olduklarını belirterek, “Sağolsunlar bizi milletvekili seçerek bu ağır görevi bize yüklediler. Biz de gerek Bursa yerelinde, gerekse Ankara’da yetkili makamlarla birlikte çözüm üretmek için çalışıyoruz. Halkımızın bu şekilde destekleri ve bu ödüle layık görmelerinden dolayı çok mutlu oldum. Bu tür ödüller çalışmalarımızın halkımız tarafından da desteklendiğinin açık işaretidir. Her zaman Bursa’mızı en iyi yere getirmek için çalışmalarımız artarak devam edecektir” dedi.