Kapanan adliyeler vatandaşa zulüm oldu « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

Kapanan adliyeler vatandaşa zulüm oldu

Bu haber 06 Temmuz 2012 - 9:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kestel Belediyesi'ni ziyaret eden HAS Parti İl Başkanı Ali Mollasalih, ilçe halkının sorunlarına değinerek, adliye binasının taşınmasının hatalı ve toplu konutlardaki yaşamsal alanların yetersiz olduğunu söyledi.


Kestel'e giderek bir dizi ziyarette bulunan Mollasalih, Belediye Başkanı Yener Acar'ı makamında ziyaret etti. Kestel'de yaşanan sorunların gündeme geldiği görüşmede Mollasalih, adliye binasının kaldırılışının hatalı olduğunu öne sürdü.


“”İlçelerdeki halk işini takip etmek için bu sebepten defalarca kent merkezine gidip gelmek zorunda kalıyor. Adliyelerin kapanması vatandaşa zulüm oldu.”” diyen Mollasalih, bu uygulamadan dönülmesi çağrısında bulundu. Değerlendirmesinde, son yıllarda mahkemeye intikal eden davaların büyük artış gösterdiğini dile getiren Mollasalih, bu artışla birlikte ilçelerden gelen dosyaların Adliye Sarayı'nın iş yükünün arttığını ve vatandaşın bu durumdan memnun olmadığını kaydetti.


Toplu konut uygulamasını da değerlendiren Mollasalih, bu bölgelerde tüm yaşamsal alanların tesis edilmesi gerektiğini ifade ederek, Kestel TOKİ'de yeterli cami bulunmadığına dikkat çekti.


Acar ise, Mollasalih'in ziyaretinden memnuniyetini ifade etti.

casino siteleri