Hırsızlar tatilcinin deniz keyfini kaçırdı « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

Hırsızlar tatilcinin deniz keyfini kaçırdı

Bu haber 29 Haziran 2012 - 10:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey’e bağlı Yeniköy tatil beldesinde meydana gelen hırsızlık olayında iki aracın lastiklerini patlatan hırsızlar camlarını kırdıkları araçları soydular.


Alınan bilgiye göre, akrabalarının düğünü için Eskişehir’den, Bandırma’ya gelen Ulutürk ve Bahçıvan aileleri, düğün dönüşü Karacabey’e bağlı Yeniköy tatil beldesine uğradılar. Ayhan Ulutürk’e ait 26 UL 266 ve Ahmet Bahçıvan’a ait 26 TL 398 plakalı otomobillerle Yeniköy’de bulunan piknik alanına giden iki aile, ardından denize girmek için Malkara sahiline indiler.


Araçlarını yol kenarına park eden Ulutürk ve Bahçıvan aileleri, daha sonra deniz kıyısına gittiler. Sahilde yaklaşık yarım saat oturan ve pis olması nedeniyle denize girmeyen iki aile tekrar araçlarının yanına geldiğinde ise iki aracında lastiklerinin patlak ve arka sol camlarının kırılmış olduğunu görünce hemen durumu jandarma ekiplerine bildirdiler.


Olay yerine gelen jandarma olay yeri inceleme birimi, araçta hırsızlara ait kan izlerine rastlarken, kandan aldığı örnekleri ve araçta bulunan parmak izlerini incelenmesi için kriminal laboratuarına gönderdi.


Hırsızlar bagajı açamadılar


Araçlardaki incelemelerin arından yapılan kontrolde, hırsızların uğraşmalarına rağmen içinde değerli eşyalarının olduğu çantaların bulunduğu bagajı açamadıkları belirlenirken, araç içinde bulunan navigasyon cihazlarını, kimlikleri ve giysileri alarak kaçtıkları öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

casino siteleri