İktidarın tek alternatifiyiz « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

İktidarın tek alternatifiyiz

Bu haber 26 Haziran 2012 - 10:04 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Partisinin aylık divan programında partililere seslenen HAS Parti Bursa İl Başkanı Ali Mollasalih, “”Milletimiz, CHP ve MHP'yi değil, iktidara bizi alternatif olarak görüyor”” dedi.


HAS Parti Bursa İl Başkanlığı'nın aylık divan programı Ördekli Kültür Merkezi'nde yapıldı. Tüm parti mensuplarının katıldığı programda İl Başkanı Ali Mollasalih, Meclis'teki partilerden farklı bir siyaset tarzı benimsediklerini ifade ederek, ön önemli ilkelerinin de 'yol gösterici muhalefet' olduğunu kaydetti.


Konuşmasında muhalefet partilerini de eleştiren Mollasalih, vatandaşın Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'den ümitsiz olduğunu öne sürdü. “”Milletimiz neden Kılıçdaroğlu'na, Bahçeli'ye veya bir başkasına değil de, Numan Kurtulmuş'a teveccüh gösteriyor? Tüm muhalefet liderleri Kurtulmuş'un üslubundan ders almalı.”” diyen Mollasalih, vatandaşın HAS Parti'nin sesine kulak vererek bu sesi sevdiğini söyledi.


'3 T' adını verdikleri bir üslupla siyaset yaptıklarını kaydeden Mollasalih, bunların 'tenkit, teklif ve teşekkür' olduğunu ve yapan kim olursa olsun milletin hayrına olan işi destekleyeceklerini ifade etti.  Mollasalih, vatandaşın partilerini iktidara alternatif olarak gördüğünü anlatarak, bu bilinçle siyasetlerini sürdüklerini sözlerine ekledi.

casino siteleri - slot siteleri