Arap tayları satışa çıkıyor « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Arap tayları satışa çıkıyor

Bu haber 22 Haziran 2012 - 10:27 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Tarım İşletmesi Müdürlüğü, yetiştirdiği 52 baş Safkan Arap Tayı’nı açık arttırma usulüyle teker teker satacak. 26 Haziran’da yapılacak ihale için her bir tay başına 5 bin TL geçici teminat tutarı belirlendi.


Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) Karacabey Tarım İşletmesi Müdürlüğü’nün Safkan Arap Tayı satış ilanı Resmi Gazete’de yayımlandı. Buna göre, Karacabey Tarım İşletmesi kendi yetiştirdiği 52 baş Safkan Arap Tayı’nı açık arttırma usulüyle teker teker satacak.


İhale, 26 Nisan 2012 günü saat 13.00’da işletmenin Atçılık Tesisleri’nde alım-satım ve ihale komisyonu huzurunda yapılacak. İhaleye katılım için her bir tay başına ise 5 bin TL geçici teminat tutarı belirlendi.


İhaleye katılmak isteyen isteklilerde; kanuni ikametgahı olması ve kimliğini ibraz etmesi, bu işe ait geçici teminat vermesi, müşterinin tüzel kişi olması halinde gerekli yetki belgelerini ve imza sirkülerini vermesi ve yabancı şirketlerin Türk şirketlerinde aranan şartlarından başka ibraz edecekleri vesikaların T.C. Konsolosluklarınca tasdik edilmiş olması şartları aranacak.