MHP”liler okullu oldu! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

MHP”liler okullu oldu!

Bu haber 19 Haziran 2012 - 9:34 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karacabey İlçe Teşkilatı, MHP Genel Başkanlığı tarafından Ankara’da düzenlenen ‘Siyaset ve Liderlik Okulu Eğitimi’ne katıldı.


MHP Genel Başkanlığı tarafından, Türkiye genelinde tüm il ve ilçe teşkilatlarını kapsayan eğitim programının 7.sine, MHP Bursa İl Başkanlığı ve İlçe teşkilatlarıyla birlikte 36 parti üyesi ile katıldı.


Ankara’daki eğitime, Karacabey’den MHP Belediye Meclis Üyesi Vedat Mert, MHP İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Murathan Özçelik, Hasan İnce ve Hüseyin Erol ile birlikte katılan MHP Belediye Meclis Üyesi Hüsnü Doğruoğlu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada,


‘’MHP Genel Başkanlığı, ‘Siyaset ve Liderlik Okulu’ nda gerçekleşen eğitim programının adı, ‘Gönüllü Elçiler’di. 4 gün süren yoğun eğitim programı, parti dışından profesyonel uzman eğitimciler tarafından verildi. Gece yapılan eğitim ve bilgilendirmeler ise MHP Genel Başkan Yardımcıları tarafından yapıldı.


Eğitim programının içeriğinde, TBMM’de yapılan MHP Grup Toplantısına da katılmakta vardı. Türkiye’mizin değişik il ve ilçelerinden gelip eğitime katılan ve grup toplantısını izleyen ‘Gönül Elçileri’, ‘Siyaset ve Liderlik Eğitimi’nin uygulamasını da yapmış oldular.’’ dedi.