Dikkat! Düşme tehlikesi var! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

Dikkat! Düşme tehlikesi var!

Bu haber 15 Haziran 2012 - 10:07 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Belediye Başkanı Ergün Koç, meclis toplantısında Yeniköy ve Malkara’da ikamet edenlerden alınmasını istediği 50 TL katkı payına karşı çıkan muhalefete kızmış ve Yeniköy ile Malkara’nın tarihinde görmediği hizmetler gördüğünü söylemişti. Başkan Koç, kendisi Malkara’yı hiç görmemiş olacak ki, böyle bir lafla kendisini komik duruma düşürdü.


Yapmış olmak için yapılmış!


Geçtiğimiz günlerde gündeme getirdiğimiz Malkara’nın bu halleri sonrası belediye ekipleri zahmet ederek, yollardaki çukurları kapatsa da, çukurlara sadece çakıl dökülmesi kısa süre sonra yine yolların köstebek yuvasına döneceğini gösteriyor.


Bu mu hizmet!


Başkan Koç, her ne kadar Malkara’nın tarihinde görmediği hizmetler gördüğünü iddia etse de, görünen köy kılavuz istemiyor. Sahiline hiçbir bakım yapılmayan Malkara’nın kaldırımlarının hali de içler acısı. Kaldırımda yürüyüş yapmak isteyen vatandaşlar, düşmemek için yoğun çaba harcıyorlar. Özellikle havanın kararması sonrası kaldırımda bulunan bazı lambalarında yanmamasıyla vatandaşlar düşme tehlikesiyle karşı karşıya kalıyor. Çocukların bisikletleriyle gezdiği kaldırımda birinin başına kötü bir olay gelmemesi büyük şans.


Vatandaşlar Koç’u istiyor!


Her yıl giderek çirkinleşen Malkara’da oturan vatandaşlar da Başkan Koç’a tepkili. Belediyenin, Yeniköy’ü her konuda güzelleştirmek için elinden geleni yaptığını ifade eden vatandaşlar,


‘’Belediye Başkanı Ergün Koç, Malkara’ya hizmet yağdırdığını söylüyor. Acaba kendisi Malkara’ya kaç kez geldi. Malkara’yı, Yeniköy’ün devamı mı zannediyor. Gelsin de görsün Malkara’nın halini. Yeniköy’de sahil boyuna yapılan kaldırımlara bakın, birde buranın kaldırımlarının haline bakın. Gelsin birde sahilin haline baksın. Öyle ayrı gayrı yapıp sonra çıkıp oturduğu yerden Malkara’nın tarihinde görmediği hizmetler gördüğünü sallamasın. Gelsin halkla buluşsun, vatandaşın sorunlarını dinlesin, yaptım dediği hizmetleri görsün ondan sonra konuşsun.’’ diyerek tepkilerini dile getirdiler.

casino siteleri