Başkan kendi heykelini diksin! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Başkan kendi heykelini diksin!

Bu haber 15 Haziran 2012 - 10:06 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İlçe girişine konulan ‘Eşek’ heykelinde yazan ‘Bu semer Ergün Koç tarafından hediye edilmiştir’ yazısı vatandaşların tepkisine neden oldu.


Karacabey ile alakası bulunmayan hayvan heykellerini ilçenin giriş ve çıkışlarına koyduran Belediye Başkanı Ergün Koç’un, ilçenin Canbolu girişinde bulunan trafik lambalarının arasına koydurduğu ‘Eşek’ heykeli görenleri şaşkına çevirdi.


Bir ilçe yada şehrin girişine, o yöreye ait olan heykellerin dikildiğini söyleyen vatandaşlar, ‘’Belediye Başkanı Ergün Koç, her yeri heykel yaptı. Karacabey ile alakası olmayan hayvanların heykelini dikiyor. En ilginci de, buraya diktiği eşek heykeli. Eşeğin üstünde ‘Bu semer Ergün Koç tarafından hediye edilmiştir’ yazıyor. Başkan Koç, bu yazıyla ne demek istiyor çıksın açıklasın. Neden diğer hayvanlarda bir şey yazmıyor da özellikle bu eşeğin üstüne böyle gereksiz bir yazı yazdırmış.’’ dediler.


Kendi heykelini yaptırsın!


Belediye Başkanı Ergün Koç’un bu yazıyla, Karacabeylilerle dalga geçtiğini ifade eden bazı vatandaşlarda, ‘’Başkan her yere hayvan heykelleri dikeceğine kendi heykelini diktirsin. Böylelikle tanımayanlarda kendisini öğrensin. Bizde, heykelini her gördüğümüzde, ilçemize yaptığı büyük hizmetlerden dolayı kendisini anarız’’ şeklinde konuştular.