SYTML”de kepler havaya « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

SYTML”de kepler havaya

Bu haber 12 Haziran 2012 - 9:44 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sütaş A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Mürvet Tezel’in katılımıyla, Sadık Yılmaz Ticaret Meslek Lisesi’nde (SYTML) düzenlenen törende öğrenciler, mezuniyetlerini keplerini havaya atarak kutladı.


Karacabey Sadık Yılmaz Ticaret Meslek Lisesi’nde (SYTML) düzenlenen mezuniyet törenine, okulu yaptıran Sütaş A.Ş.’nin merhum Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Yılmaz’ın kızı ve aynı zamanda yönetim kurulu üyesi olan Mürvet Tezel’de katıldı.


SYTML Okul Müdürü Ahmet Türk, törende yaptığı konuşmada, ‘’Bize bu okulu kazandıran Sadık Yılmaz amcamızı sizler önünde bir kez daha anmak istiyorum. Kendisini birkaç kez bu kürsüden konuşurken dinleme fırsatım olmuştu. O, her zaman gençlere, hayatta başarılı olmanın sırrını anlatırdı. Şuan inanıyorum ki o da bizleri izliyor ve onun yolundan gittiğimiz için bizlerle gurur duyuyordur. Kendisini bir kez daha rahmet ve minnetle anıyoruz.’’ dedi.


Türk, konuşmasının ardından, bu güne kadar maddi ve manevi olarak her zaman yanlarında olan Sütaş A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Mürvet Tezel’e teşekkür plaketi takdim etti.


Plaketi, öğrenciler adına aldığını ifade eden Tezel de, mezun olan öğrencilere hayatların başarılar diledi.


Tören, devamsızlık yapmayan, en çok kitap okuyan, bilgi yarışmasında başarılı olan ve çeşitli etkinliklerde dereceye giren öğrencilere başarı belgelerinin verilmesinin ardından, mezun olan öğrencilerin keplerini havaya atmasıyla sona erdi.   

casino siteleri