TEMA ödüllendirdi « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

TEMA ödüllendirdi

Bu haber 08 Haziran 2012 - 10:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey TEMA Gönüllüleri tarafından düzenlenen ‘’Atıklar’’ konulu resim, şiir ve öykü ile ‘’Karacabey’de Doğal Yaşam’’ konulu fotoğraf yarışmalarında dereceye girenler ödüllendirildi.


Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) toplantı salonunda düzenlenen ödül törenine, Karacabey İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Nevzat Kaya, KTSO Genel Sekreteri Fehmi Yıldız, TEMA Karacabey Gönüllüsü Naci Güncü ve ödül alanlar katıldı.


TEMA olarak bu tür etkinliklere Karacabey’de devam edeceklerini ifade eden Karacabey TEMA Gönüllüsü Naci Güncü, bu sayede insanlara doğayı sevdirmeyi amaçladıklarını söyledi.


İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Nevzat Kaya da, Türkiye’nin çöl olmaması için gerekli çalışmaların yapılması gerektiğini vurgulayarak, ‘’Bu konuda TEMA üzerine düşeni yerine getiriyor. Çok önemli ve gerekli çalışmalara imza atıyorlar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.’’ dedi.


Konuşmaların ardından geçilen ödül töreninde, ‘’Atıklar’’ konulu resim, şiir ve öykü ile ‘’Karacabey’de Doğal Yaşam’’ konulu fotoğraf yarışmalarında dereceye girenlerlere ödülleri verildi.


Düzenlenen yarışmalarda dereceye giren isimler şu şekilde belirlendi;


Resim (4. 5. Sınıflar) Şule Tosun (Atatürk İÖO), Duygu Bekar (14 Eylül İÖO), Zülal Küçükşekerci (Şehit Bahadır Tayfur İÖO).


Resim (6. 7. 8. Sınıflar) Ahmet Onur Keçe (Bayramdere İÖO), Sılanur Altınel (Atatürk İÖO), Berre Yolyapan (Şehit Serkan Şahin İÖO).


Şiir (6. 7. 8. Sınıflar) Ebrar Güven (Şehit Serkan Şahin İÖO), Gürkan Çağlak (Şehit Serkan Şahin İÖO), Elif Dova (Bayramdere İÖO).


Öykü (4. 5. Sınıflar) Çiğdem Güleç (Şehit Serkan Şahin İÖO).


Öykü (6. 7. 8. Sınıflar) Sinem Çevik (Şehit Serkan Şahin İÖO), Kürşat Karakış (Şehit Serkan Şahin İÖO), Gürkan Çağlak (Şehit Serkan Şahin İÖO).


Fotoğraf: Berk Orhan Yücel, Mustafa Gülsever, Umut Şahin.


Fotoğraf Mansiyon: Kemal Karabulut, Şeyda Özdemir, Yahya Kurtbay.