Mustafakemalpaşa”da hava fuarı « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

Mustafakemalpaşa”da hava fuarı

Bu haber 08 Haziran 2012 - 10:06 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bursa’nın en güzel ilçelerinden biri olan Mustafakemalpaşa, bu yıl 3. Düzenlenecek olan Havacılık ve Turizm Fuarı ile güzelliklerini bu defa havadan gösterecek.


Düzenlenecek olan festivalle ilgili Bursa Valiliği’nde düzenlenen basın toplantısı ile bilgi verildi. Basın toplantısına Mustafakemalpaşa Kaymakamı Kazım Karabulut katıldı. “Basın mensuplarına festivalle ilgili bilgi veren Mustafakemalpaşa Kaymakamı Kazım Karabulut, 8-9-10 Haziran tarihleri arasında yapacakları Mustafakemalpaşa 3. Havacılık ve Turizm Festivali için herkesi ilçeye davet etti.


“Bursa turizminde bizde varız” demek için bu festivali yaptıklarını anlatan Kaymakam Kazım Karabulut, “Mustafakemalpaşa Bursa’nın en güzel ilçelerinden bir tanesi. Yüzde 60’ı çok verimli ve güzel ormanlarla kaplı ve bu orman içinde Türkiye’nin en güzel şelalelerinden biri olan Suuçtu Şelalesi burada. Bunun yanında onlarca güzel dereler vadiler ve henüz keşfedilmemiş güzellikler bulunmakta ilçede. Tabi bunların olması yetmiyor, birde bunların tanıtılması ve gösterilmesi ve gerekiyor. Bizde Mustafakemalpaşa’nın bu güzelliklerini, doğal turizmini göstermek istedik. Mustafakemalpaşa’nın kültürünü ve tatlısını göstermek istedik. Bu sene üçüncüsünü yapacağımız festivalin birinci ve ikincisinden daha çok bir katılım bekliyoruz.”


Kaymakam Kazım Karabulut, festival kapsamında yapılacak etkinlikleri ise şöyle sıraladı: “Havacılık festivalinde serbest yamaç paraşüt uçuşlarının yanında paramotor uçuşları ve yelken kanat uçuşları gerçekleştirilecek. Bir de geçen sene ilkini yaptığımız bu yıl ikincisi yapılacak olan yamaç paraşütü ile hedefe inme yarışı yapacağız” dedi.

casino siteleri