Sigortalı çalışmanın önemi « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Sigortalı çalışmanın önemi

Bu haber 05 Haziran 2012 - 9:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bu yıl 14-20 Mayıs 2012 tarihleri arasında kutlanan ‘’Sosyal Güvenlik Haftası’’ etkinlikleri kapsamında, Bursa Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen, Bursa ilindeki İlköğretim Okulları 6., 7. ve 8. sınıf öğrencileri arasındaki “Sigortalı Çalışmanın Önemi” konulu Resim, Kompozisyon ve Şiir yarışması sonucunda dereceye giren öğrencilere ve okullara ödülleri Bursa Tayyare Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenle verildi.


Hacı Ahmediye Onur İlköğretim Okulu 6.sınıf öğrencisi Sarenur Saygısever, resim dalında il birincisi, Cumhuriyet İlköğretim Okulu 7.sınıf öğrencisi Hazal Erdem, şiir dalında il ikincisi ve İstiklal İlköğretim Okulu 7.sınıf öğrencisi Daristan Erdem, Komposizyon dalında il üçüncüsü olarak büyük bir başarı elde ettiler.


Birincilere tam, ikincilere yarım ve üçüncülere çeyrek altın olan ödülü Sosyal Güvenlik İl Müdürü Mükremin İspirli verdi.


Kacabey İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin, Karacabey’i başarı ile temsil eden öğrencileri ve öğretmenlerini makamında kabul ederek tebriklerini iletip başarı belgelerini verdi.


Dingin; “Bu başarının artarak önümüzdeki yıllarda da sürmesini diliyorum. İnşallah seneye hepiniz daha da başarılı olarak okulunuzu ve ilçemizi daha üst sıralara taşırsınız.” dedi.