Din görevlileri sertifikalandı « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

Din görevlileri sertifikalandı

Bu haber 01 Haziran 2012 - 10:19 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey’de, meslek içi eğitim kursuna katılan 22 din görevlisine sertifikaları, İlçe Müftüsü Hikmet Yazıcı tarafından verildi.


Özdamak Güveç Evinde verilen yemekte konuşan İlçe Müftüsü Hikmet Yazıcı, ‘’Başta Kuran-ı Kerim ve Ezanı güzel okuma, hitabet ve diksiyon gibi alanlarda, meslek mensuplarının gelişen şartlara uyum sağlamaları, yeni yöntem, teknik ve ihtiyaçlara uygun biçimde hizmet üretmesi ve meslek içinde belli periyotlarla bireyin kendisini geliştirmesi amacıyla hizmet içi eğitim kursları düzenlenmektedir.


Karacabey Müftülüğü 2012 yılı çalışma programı kapsamında, personelimizden belirlenen 22 meslektaşımıza yönelik olarak, 30 Nisan – 31 Mayıs tarihleri arasında 1 ay süreli ve 120 saatlik hizmet içi eğitim kursu düzenledik.


Zeki Dere hocamız tarafından verilen kursumuz, oldukça verimli ve başarılı geçmiştir. Kurs sonunda meslektaşlarımız özellikle Kuran-ı Kerim’i güzel okuma alanındaki yeteneklerini daha da geliştirerek, daha nitelikli bir meslek mensubu olmaya hak kazanmıştır.


İlçe Müftüsü olarak başta öğreticimiz Zeki Dere olmak üzere, özveriyle kursa katılarak meslek niteliklerini yükselten meslektaşlarıma teşekkür ediyorum. İlerleyen dönemlerde de, müftülük olarak buna benzer hizmet içi eğitim kurslarımıza devam edeceğiz.’’ dedi.


Kursiyerler tarafından hazırlanan teşekkür plaketinin, Müftü Yazıcı tarafından kurs öğreticisi Zeki Dere’ye verilmesinin ardından, kursiyerlere sertifikaları yine Müftü Hikmet Yazıcı tarafından takdim edildi.  

casino siteleri - slot siteleri