Tophisar”da “Beyaz Bayrak” aldı « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

Tophisar”da “Beyaz Bayrak” aldı

Bu haber 29 Mayıs 2012 - 9:29 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey’de “Beyaz Bayrak” verilen okullara Tophisar İskender Kaya İlköğretim Okulu da eklendi.


Daha önce Anadolu Lisesi, Karacabey Lisesi, Sadık Yılmaz Ticaret Meslek Lisesi, İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Şehit Bahadır Tayfur İlköğretim Okulu, Keşlik İlköğretim Okulu ve Şehit Serkan Şahin İlköğretim Okullarına verilen bu anlamlı ödüle Tophisar İskender Kaya İlköğretim Okulu da layık görüldü.


Sağlık Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol gereği “Temiz Okul, Sağlıklı Okul” projesi kapsamında verilen “Beyaz Bayrak” ödüllerine Karacabey’den birçok okulun hak kazanması memnuniyetle karşılandı.


İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde önceki gün düzenlenen törende Tophisar İskender Kaya İlköğretim Okulu, Beyaz Bayrak ödülünü aldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin, Okul Müdürü Kenan Demir’e belgesini sunarken, başarılarının devamını diledi.

casino siteleri - slot siteleri