Son aday Akıncı « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

Son aday Akıncı

Bu haber 29 Mayıs 2012 - 9:34 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisinin (CHP) bugün yapılacak olan ilçe başkanlığı seçimlerinde, H. Cahit Akıncı da aday olduğunu açıkladı.


Yaptığı açıklamada, neden CHP ilçe başkanlığına aday olduğunu anlatan Akıncı, şu görüşlere yer verdi; ‘’Yurdumuzun 10 yıldan beri AKP zulmü altında inlediği bu zor dönemde, ben ve ekip arkadaşlarım önce Karacabey’imiz sonra tüm halkımız için elimizi taşın altına koymaya karar verdik. Amacımız, dar kadro zihniyetiyle Karacabey Cumhuriyet Halk Partisinin yüzde onunu temsil eden değil, geniş tabanlı, katılımcı, paylaşımcı bir yönetim oluşturarak partimizin yüzde yüzünü kucaklayan bir kadro hareketi oluşturmaktır.


Amacımız, yönetim listesini delegeden son dakikaya kadar saklayan değil, kongre salonuna geldiğimiz anda örnek yönetim kurulu ve il delege listelerini delegemizin değerlendirmesine sunan bir yönetim anlayışını ortaya çıkarmaktır.


Amacımız, kongrelerde önceden hazırlanmış istifa mektuplarını karşı listeden olan bazı adayların burnuna dayayıp, listeden istifa et, karşı liste çöksün anlayışını bu partiden söküp atan bir yönetim anlayışı oluşturmaktır.


Amacımız, 2009 yerel seçimleri, 2010 referandum, 2011 genel seçimlerinde halkımızın umudu olan, Karacabey Belediye Başkanlığını 1500 oyla kıl payı kaçıran, referandumda %55 hayır oyu çıkmasını sağlayan, genel seçimde oyunu %30’lara çıkaran Cumhuriyet Halk Partisine gelecekte daha ileriye ve aydınlık günlere taşıyan bir yönetim anlayışı ortaya koymaktır.


Amacımız, önümüzdeki yerel seçimlerde maddi ve manevi anlamda çok güçlü bir yönetimle, Karacabey Cumhuriyet Halk Partisinin tüm üyelerini temsil eden, kucaklayan Belediye Başkanlığını kazanmaya azmetmiş bir kadro ile Karacabey halkının takdirine mazhar olmaktır.


Amacımız, gelecek seçimlere de aynı anlayışla hazırlanıp Karacabey’de Cumhuriyet Halk Partisini olması gereken yere, ilk sıraya çıkaracak birbirleriyle uyumlu, birbirini seven insanlardan kurulu bir yönetim anlayışı oluşturmaktır.’’

casino siteleri