AKP ve CHP Atatürk büstü açtı « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

AKP ve CHP Atatürk büstü açtı

Bu haber 29 Mayıs 2012 - 9:31 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Çelik ve CHP İlçe Başkanı Mümin Ereselli, Yenikaraağaç Şehit Bilal Kanat İlköğretim Okulunda düzenlenen Atatürk büstü ve sergi açılışını birlikte yaptılar.


Okul bahçesinde düzenlenen etkinliğe, Milli Eğitim Şube Müdürü Nevzat Kaya, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Çelik, Ak Parti il genel ve belediye meclis üyeleri, CHP İlçe Başkanı Mümin Ereselli, CHP il genel ve belediye meclis üyeleri, Yenikaraağaç Karakol Komutanı Başçavuş İsmail Kılınç, Yenikaraağaç Köyü Muhtarı Yahya Bası, Okul Müdürü Ferhat Cengiz Coşan, öğretmen, öğrenci ve köy halkı katıldı.


Törende konuşan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Nevzat Kaya, ‘’Şehit Bilal Kanat İlköğretim Okulunun çehresinin değiştirilmesi faaliyetleri, bugün Atatürk büstü açılışıyla ayrı bir anlam kazanmıştır. Bu başarıda büyük pay sahibi olan hayırsever işadamımız Kenan Sandalcı’ya teşekkür ediyorum. Bu arada, bu faaliyetlerin yapılmasında emeği olan okul müdürü Ferhat Cengiz Coşan ve teknoloji tasarım etkinliğini organize eden okul öğretmeni Gülcan Sandalcı’yı da özverili çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum.’’ dedi.


Okul müdürü Ferhat Cengiz Coşan da, katılımcılara teşekkür ederek, 2 yıl önce başladıkları yenileme ve iyileştirme çalışmaları sonucunda büyük mesafe kat ettiklerini söyledi.


Konuşmaların ardından hayırsever işadamı Kenan Sandalcı’ya, Milli Eğitim Şube Müdürü Nevzat Kaya tarafından bir plaket takdim edilirken, ardından Atatürk büstü ve sergi açılışı yapıldı.


Etkinlik, serginin gezilmesi ve katılımcılara pilav ikramıyla sona erdi.

casino siteleri