Şehit Serkan”dan “Bilim Şenliği” « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

Şehit Serkan”dan “Bilim Şenliği”

Bu haber 25 Mayıs 2012 - 10:21 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Şehit Serkan İlköğretim Okulu öğrencileri, ‘Bilim Şenliği’ adı altında geliştirdikleri icatlarla görücüye çıktı.


Okulun çok amaçlı salonunda gerçekleştirilen etkinliğe, İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin, Şube Müdürü Mehmet Arı, Esentepe mahalle Muhtarı Ali Işık, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.


Teknoloji ve Tasarım, Fen ve Teknoloji ile diğer alanlarda yapılan eserlerin sergilendiği ‘Bilim Şenliği’nin açılış kurdelesini kesen Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin, öğrencilerin yaptıkları çalışmaları inceleyerek bilgi aldı. Eserleri tek tek gezen ve beğendiğini dile getiren Dingin, bu tür etkinliklerin yaygınlaşarak devam etmesi gerektiğini söyledi.

casino siteleri - slot siteleri