KTSO genel kurula gitti! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

KTSO genel kurula gitti!

Bu haber 25 Mayıs 2012 - 10:29 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 67. Genel Kurulu’na katıldı.


Bu yıl 60’ıncı yaşını kutlayan TOBB’un genel kurulu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katılımıyla gerçekleştirildi.


TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde ETÜ’de yapılan Genel Kurul’a Başbakan Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun yanı sıra, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, siyasi parti temsilcileri, milletvekilleri, bürokratlar, iş dünyasının temsilcileri ile TOBB delegeleri katıldı.


TOBB Karşılama Komitesi Üyesi Karacabey Ticaret Borsası Başkanı Murad Bertan tarafından karşılanan Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası heyetin de; Meclis Başkanı Tarık Tezel, Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı, Meclis Başkan Vekili Feti Toprak, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Naci Güncü, Yönetim Kurulu Üyeleri; Necmi Akkuş, İsmail Ülker, Ertem İşcan, Meclis Üyeleri; Ufuk Ünal, Erkan Öktem, Genel Sekreter Fehmi Yıldız ve Oda Sicil Memuru Kenan Gel yer de aldı.


19 Mayıs 2012 günü Ankara’ya ulaşan heyet Anıtkabir ziyaretinin ardından yoğun bir katılımla gerçekleştirilen TOBB Genel Kurul çalışmalarına katıldı.


Pazar günü; Siyasi parti liderleri ve TOBB başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun konuşmaları ile tamamlanan 67.Olağan Genel Kurul sonrasında yola çıkan KTSO Heyeti akşam saatlerinde ilçeye döndü.

casino siteleri