Jüri gazeteciler « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

Jüri gazeteciler

Bu haber 25 Mayıs 2012 - 10:31 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey’de, TEMA gönüllüleri tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen fotoğraf yarışmasında dereceye girenler belli oldu. 39 eserin katıldığı yarışmada jüri üyeliklerini basın mensupları Alper Tunalı, Aydın Fidan, Nevzat Çakır ve Alper Tüydeş yaptı.


Karacabey TEMA gönüllüleri Naci Güncü, Ümit Yalçın ve Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Fehmi Yıldız'ın da yer aldığı seçmelerde birbirinden güzel fotoğraflar değerlendirmeye alındı.


Karacabey'in tabii güzelliklerini yansıtması, fotoğrafçılık tekniğinin kullanımı ve taşıdığı mesaj göz önünde bulundurularak yapılan değerlendirmeler neticesinde Berk Orhan Yücel'e ait fotoğraf birinciliğe layık görüldü.


Yarışmada ikinci Mustafa Gülsever tarafından çekilen fotoğraf olurken, üçüncü ise Umut Şahin'in fotoğrafı oldu. Kemal Karabulut, Şeyda Özdemir ve Yahya Kurtbay'ın eserleri ise mansiyon ödülüne layık görüldü.


TEMA gönüllüsü Naci Güncü, önümüzdeki günlerde düzenlenecek törenle dereceye giren yarışmacıların ödüllendirileceğini söyledi.

casino siteleri