Darısı Karacabey”in başına! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

Darısı Karacabey”in başına!

Bu haber 25 Mayıs 2012 - 10:34 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Bursa Milletvekili ve TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Önder Matlı’nın, Sağlık Bakanlığı ve TOKİ yetkilileri ile yaptığı görüşmeler sonuçlarını vermeye başladı.


Milletvekili Matlı, geçtiğimiz gün Mustafakemalpaşa AKP İlçe Başkanı Kerim Akça, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve Tatkavaklı Belediye Başkanı Orhan Alper ile birlikte yeni hastanenin yapılacağı alanda incelemelerde bulundu.


Yakın zamanda temel atma töreni yapılacak olan alanın hazırlanması ile ilgili çalışmalara başlanıldı.


Konuyla ilgili açıklama yapan Milletvekili Matlı, “Halkımız tarafından uzun süredir beklenen Mustafakemalpaşa 200 Yataklı Devlet Hastanesi ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı işi ihalesi 05.01.2012 tarihinde yapıldı. İhaleyi alan firma 35.535.000 TL bedelle kazandı. Önümüzdeki günlerde temel atma törenini yaparak yeni hastaneyi hızlı bir şekilde halkımızın hizmetine sunulmasını istiyoruz.


Halkımızın yüksek standartlarda sağlık hizmeti almasını sağlamak için yatırımları yakından takip ediyoruz. Sağlık alanında Türkiye genelinde başlatmış olduğumuz seferberlikte vatandaşlarımıza hizmet için çalışmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

casino siteleri