Miniklere tam not « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

Miniklere tam not

Bu haber 22 Mayıs 2012 - 10:13 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Cumhuriyet İlköğretim Okulu, okul öncesi eğitimin önemine vurgu yaptığı gösteride öğrenciler katılımcılardan tam not aldı.


Okul öncesi eğitimin önemini ve gerekliliğini ön plana çıkartan Cumhuriyet İlköğretim Okulu, bunun gelişimine katkı sağlamak amacıyla Ticaret Borsası Konferans Salonu’nda, okulun öğleci grubu anasınıfı öğrencilerinin mezuniyet gecesinde velilerle bir araya geldi.


Ana sınıfı öğretmenleri Serpil Baydar, Funda Tiraki ve Bahar Cangül’ün minik öğrencilerinin muhteşem gösterileri, salonu dolduranlardan büyük alkış aldı. Dans gösterileri ve özel sunum programı ardından mezuniyet diplomasını alan minik öğrenciler, heyecan dolu dakikaları da birlikte yaşadı.

casino siteleri