Hırsız şaşırırsa! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

Hırsız şaşırırsa!

Bu haber 22 Mayıs 2012 - 10:28 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey'de 3 okula girerek müdür ve müdür yardımcısının odalarında bulunan paraları alıp kayıplara karışan hırsız, çaldığı güvenlik kamerasının hard disklerini çamlığa atınca teşhis edildi. Polis, her yerde hırsızı arıyor.


Alınan bilgiye göre, kimliği belirsiz bir kişi, ilk olarak Sadık Yılmaz Ticaret Meslek Lisesi kantinine girdi. Kantindeki bozuk paraları alan hırsız, daha sonra hemen yanında bulunan İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesine girdi. Burada müdür ve müdür yardımcısının odalarına giren şahıs, çekmecelerde bulunan toplam 100 lirayı aldı. Hırsızın, çekmecelerde bulunan cep telefonları ve masanın üzerindeki diz üstü bilgisayarı almaması dikkat çekerken, güvenlik kameralarının bağlı olduğu bilgisayarın hard diskini söktüğü öğrenildi.


Son olarak Şehit Serkan Şahin İlköğretim Okulu’na camdan giren hırsız, burada da yine çekmecede bulunan 100 lirayı aldı. Tüm odalara girerek çekmece ve dolapları karıştıran hırsız, daha sonra bu okulun da güvenlik kamerası kayıtlarının bulunduğu bilgisayarın hard diskini söktü.


Sabah okula gelen Şehit Serkan İlköğretim Okulu Müdürü Menderes Girgin’in durumu fark etmesi sonrası olay yerine gelen polis ekipleri, çevrede yaptıkları araştırmada, çamlıkta 2 adet hard disk buldu.


Ekipler, hard disklerde yaptıkları incelemelerde, okula giren hırsızın görüntülerine ulaştı. Camdan girerken net bir şekilde görülen hırsız, polis tarafından her yerde aranıyor.


Bu arada okul yönetimi, sınıflarda hırsızın görüntüsünü öğrencilere izleterek, bu kişiyi tanıyan olup olmadığını sordu.

casino siteleri