Kanlı kira anlaşmazlığı « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

Kanlı kira anlaşmazlığı

Bu haber 15 Mayıs 2012 - 10:29 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey’de işyeri sahibi ve kiracısı arasında çıkan kavgada bir kişi, pompalı tüfekle vurularak yaralandı.


Alınan bilgiye göre, Sadık Yılmaz Caddesi üzerinde bulunan bir işyerinin sahibi O.Ş. (51), oğlu K.Ş. (25) ile birlikte, işyerini kahvehane olarak işleten Özkan U. (27) ve Nami T.’nin (30) yanına gelerek, kira ödemesi konusunda tartışmaya başladı.


Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine yanında getirdiği pompalı tüfeği ateşleyen K.Ş., Özkan U’yu göğsünden ve bacaklarından vurarak olay yerinden kaçtı.


Vücuduna isabet eden saçmalarla yaralanan Özkan U. Karacabey Devlet Hastanesindeki ilk müdahalenin ardından Tıp Fakültesine sevk edildi.


Olayın ardından baba O.Ş. ile kaçan oğlu K.Ş. ile polis tarafından gözaltına alınırken, K.Ş. çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konuldu.

casino siteleri