KTSO yeniliklere devam ediyor « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

KTSO yeniliklere devam ediyor

Bu haber 15 Mayıs 2012 - 10:20 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası’nın (KTSO) hizmet kalitesini artırarak sürekliliğini sağlamak üzere uyguladığı TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi kapsamında belge yenileme tetkiki toplantısı oda hizmet binasında gerçekleştirildi.


Tetkik; Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkan Vekili Feti Toprak, Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Ülker, Genel Sekreter Fehmi Yıldız, Ticaret Sicil Memuru Cevat Mırza, Oda Sicil Memuru Kenan Gel, Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu Özgür Carlı, TSE Bursa Bölge Müdürlüğü Uzmanı Mehmet Akça’nın katılımında yürütüldü.


Açılış toplantısında söz alan Feti Toprak “Göreve geldiğimiz 2005 yılından buyana üyelerimize ve ilçemize hizmet etmek ve gelişimine katkı sağlamak üzere çalışıyoruz, bu kapsamda kalite sisteminin öneminin bilincinde olarak gerek misyonumuzda gerekse faaliyetlerimizde KYS’nin sürdürülebilirliğini hassasiyetle takip ediyoruz” dedi.


İsmail Ülker ise Karacabey’in ekonomisinin her geçen gün güçlendiğini ve yeni projelerin yaratacağı katma değer ile bölgede adından söz ettirmeye devam edeceğini belirterek bu gelişmelerin sağlıklı yürütülebilmesi için Kalite Sisteminin önemine dikkat çekti.


TSE Bursa Bölge Müdürlüğü Uzmanı Mehmet Akça “Görevimiz nedeniyle Marmara Bölgesinde yer alan İl ve İlçelerde sık sık bulunuyor, bu sayede bölgede yaşanan gelişmeleri yakından takip etme fırsatı yakalıyor ve Karacabey’inde bölge ekonomisine verdiği katkıyı görmekten mutluluk duyuyoruz” diyerek sözlerine şöyle devam etti “Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası uzun yıllardır Kalite Yönetim Sistemi Belgesine sahip, her yıl yaptığımız düzenli gözden geçirmelerle birlikte, bu gün üç yılda bir yapılan belge yenileme tetkikini gerçekleştirecek ve yapılan çalışmaları daha yakından inceleme ve değerlendirme imkânı bulacağız” dedi.


Açılış Toplantısının ardından gün boyu sürdürülen tetkiklerde Kalite Yönetim Sistemi ve servisler nezdinde incelemeler gerçekleştirildi. Herhangi bir eksiklik ve uygunsuzluğun rastlanmadığı tetkikler başarıyla tamamlanarak KYS Belge Yenilemesi yapıldı.


Kapanış Toplantısında söz alan Genel Sekreter Fehmi Yıldız “Kurum olarak üyelerimize dolayısıyla ilçemize etkin hizmet sunmanın Kalite Yönetimi ile mümkün olabileceğini biliyor ve önemsiyor çalışmalarımızı bu doğrultuda yürütüyoruz. Sayın Meclis ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin sonsuz destekleriyle üyelerimizin memnuniyetini arttırmak ve onlara daha faydalı olabilmek adına Kalite Yönetim Sistemimize ek olarak Akreditasyon Sistemine dâhil olmak üzere çalışmaya devam ediyoruz.” şeklinde konuştu.

casino siteleri