Zamlar canımızı acıtıyor « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

Zamlar canımızı acıtıyor

Bu haber 11 Mayıs 2012 - 10:21 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Doğalgaz ve akaryakıt pahalılığına dikkat çeken TÜKDER Genel Başkanı Necdet Filizoğlu, son zamların geri alınması çağrısında bulundu.


Has Parti'nin gerçekleştirdiği ziyarette konuşan Filizoğlu, yaptığı açıklamada, pahalı enerjinin işçi, memur ve emekliyi doğrudan etkilendiğini söyleyerek, esnaf ve çiftçinin de bu pahalılığı mamulüne yansıtacağını öne sürdü. Son aylarda yaşanan fiyat artışlarının enflasyona sebebiyet vereceğini açıklayan Filizoğlu, zamların geri alınarak enerji politikalarının gözden geçirilmesi gerektiğini kaydetti.


Tüketicinin korunması gerektiğini belirten Has Parti Bursa İl Başkanı Ali Mollasalih ise, bunun için ortak bir toplum bilinci kazanılmasının önemine dikkat çekti. Sivil toplumun bu süreçte daha duyarlı olması gerektiğini dile getiren Mollasalih, yapılan zamların geri alınması için bir imza kampanyası başlattıklarını açıkladı.


Daha sonra Filizoğlu, Has Parti'nin 'Zamlar canımızı acıtıyor' adlı imza kampanyasına katıldı.

casino siteleri - slot siteleri