Tarım Çarşısı temeli atıldı « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Tarım Çarşısı temeli atıldı

Bu haber 11 Mayıs 2012 - 10:36 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Ticaret Borsasının, üyelerinin hizmetine sunacağı ve 16 işyerinden oluşacak olan ‘Tarım Ürünleri Çarşısı’ projesinin temeli atıldı.


Ticaret Borsası binasının arka kısmında bulunan alana inşa edilecek olan çarşının 2 milyon liraya mal olacağını, 13’ü 250 m² ve 3’ü 400 m² olmak üzere toplam 16 iş yerinde oluşacağını belirten Karacabey Ticaret Borsası Başkanı Murad Bertan,  ‘’Bu iş yerlerini üyelerimize kiraya vereceğiz. Amacımız Karacabeyli üreticilerimize hizmet etmek.’’ dedi.


Karacabey Ticaret Borsası Meclis Başkanı Halit Elbir’in kestiği kurbanın ardından edilen dualarla temeli atılan ‘Tarım Ürünleri Çarşısı’ projesinin, 14 meclis üyesinin oybirliğiyle oluşturulduğunu ifade eden Başkan Bertan,


‘’Bu günlere birlik ve beraberlik içinde geldik. Belki de bugün yapılması hayal olan bir projeyle karşınızdayız. Proje süresini 120 gün diyoruz ve Ekim ayı içinde bu projeyi hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Bu çalışmaların hepsi birlik ve beraberliğin sonucunda kazanılmıştır. Biz Karacabey’de üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız. Eğitim ve ihtiyaç sahiplerine yaptığımız yardımlar devam ediyor. Borsamızın hedefleri her geçen gün artıyor.’’ şeklinde konuştu.