Magma Bursa”ya geldi « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Magma Bursa”ya geldi

Bu haber 11 Mayıs 2012 - 10:20 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yüzde yüz Türk malı olarak üretim yapan, Türkiye’nin lider kaynak elektrotları ve kaynak makineleri üreticisi Oerlikon A.Ş.’nin  geleneksel hale getirdiği “Magma Şehrimizde” tanıtım günü etkinliklerinin 2012 yılı açılışı, Bursa Tokgözler’de yapıldı.


Oerlikon A.Ş. yetkilileri, ‘’Oerlikon’un %100 Türk malı ürünü Magmaweld, işinin ehli kaynak ustalarınca büyük beğeni toplamakta ve piyasada en çok tercih edilen ürün olmanın gururunu yaşamaktadır.’’ derken, tanıtım günü etkinliğine Karacabey, Yenişehir, Osmangazi, Mustafakemalpaşa, İnegöl ve Nilüfer’den gelen kaynak ustaları yoğun ilgi gösterdi.


Oerlikon Pazarlama ve Satış Direktörü Yücel Uygur, Türkiye Bölgeler Satış Müdür Ziya Gücün, Pazar İletişim ve Web Grup Lideri Kıvanç Uçar, Bursa Bölge Satış Şefi Hasan Keçeci, Tanıtım Temsilcisi Ferit Kasapoğulları ve Oerlikon yetkililerinin katıldıkları tanıtım gününde, kaynak ustalarının dertleri dinlenerek, onlara çözümler ve yeni gelişen kaynak teknolojileri hakkında bilgiler verildi.


Ayrıca, Endüstri Meslek Liselerinden gelen öğrencilere kaynak eğitiminin de verildiği etkinlikte, katılımcılara ikramların yanı sıra, çeşitli promosyon ürünleri de verildi.


Bursa’da günün şanslı ustasına bir adet kaynak makinesi hediye eden Oerlikon firması, Türkiye’nin dört bir yanında yapılacak olan toplam 100 tanıtım gününde, 100 şanslı kişiye kaynak makinesi hediye edeceklerini açıkladılar.

casino siteleri