PKK”lı eşkıyalar idam edilmeli « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

PKK”lı eşkıyalar idam edilmeli

Bu haber 08 Mayıs 2012 - 10:19 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Karacabey İlçe Başkanı İzzet Toprak, Tunceli’de PKK’lılar tarafından şehit edilen 3 askerimiz için başsağlığı mesajı yayımladı.


Tunceli’ye bağlı Alacık Köyü’nün Zel Dağı eteklerinde konuşlu askeri birliğe bir grup Marksist-Leninist PKK’lı eşkıyaların saldırması sonucu, 1’i Astsubay 3 askerimizin şehit olmasını üzüntüyle karşılıyoruz diyen BBP İlçe Başkanı İzzet Toprak,


''Türk milletinin birlik ve beraberliğine sinsice planlar yapanların maşası ve tetikçisi olan Marksist-Leninist eşkıya güruhu tarafından, 3 askerimizin şehit edildiğinin üzüntüsü içindeyiz. Şehit olan kardeşlerimize Cenabı Allah’tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına ise sabır ve metanet niyaz ediyoruz.”” dedi.


Toprak, ‘’Biz Büyük Birlik Partisi olarak terör suçluları yani hainler için idam cezası istiyoruz. Sesimiz mi çıkmıyor yoksa bu ülke evlatlarını kimse kaile mi almıyor anlamıyorum. Biz BBP olarak bir imza kampanyası yaptık ve 1 günde 2milyon imza toplandı. Hükümet artık üzerine düşen görevi yapmalı’’ diyerek sözlerine son verdi.