Vekilden kaymakama tepki! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

Vekilden kaymakama tepki!

Bu haber 27 Nisan 2012 - 9:37 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Geçtiğimiz hafta sonu Karacabey’de düzenlenen Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği yemeğinde yaşananlar Karacabey gündeminde bomba etkisi yarattı.


İddiaya göre, yemeğe Ak Parti Bursa Milletvekili Önder Matlı ve ekibiyle birlikte gelen Kaymakam Dursun Balaban, salonda bulunan CHP Bursa Milletvekili Sena Kaleli ve ekibi ile yan masada oturan MHP Bursa Milletvekili Necati Özensoy ile ekibine hoş geldiniz diyerek, Matlı ve Ak Partililerin masasına geçti.


Kaymakam Balaban, bir süre oturduktan sonra kalkan Ak Parti Bursa Milletvekili Önder Matlı ve ekibiyle birlikte salondan ayrıldı.


Ne olduysa o anda oldu!


Salondan ayrılmadan önce MHP Bursa Milletvekili Necati Özensoy’un yanına giden Kaymakam Dursun Balaban, Özensoy’a, ‘’Kusura bakmayın sizinle ilgilenemedim’’ deyince, MHP’li Özensoy’dan, ‘’Senin ilgine ihtiyacımız yok. Sen git onarla ilgilen.’’ yanıtını aldı.


Yaşanan bu diyalogun üzerine devreye giren Ak Parti Bursa Milletvekili Önder Matlı, Özensoy’a, ‘’Ağabey ben seni seviyorum. Lütfen olayı büyütmeyelim’’ deyince, MHP’li Özensoy da, ‘’Bende seni seviyorum. Bu yaşananlar aramızda bir sorun yaratacak değil. Ama görün işte ülkeyi ne hale getirdiniz. Valileri il başkan yardımcısı, kaymakamları ilçe başkan yardımcısı yaptınız.’’ şeklinde cevap verdi.


Kaleli: Duygularımıza tercüman oldunuz!


Yan masada oturan CHP’lilerde, MHP Milletvekili Necati Özensoy’un, Kaymakam Dursun Balaban’a olan tepkisine alkışlarıyla destek verirken, CHP Bursa Milletvekili Sena Kaleli’de, MHP’li Özensoy’a dönerek, ‘’Sizi tebrik ediyorum. Duygularımıza tercüman oldunuz.’’ dedi.


Kısa süreli gerginliğe sebep olan bu diyalog, Ak Parti Bursa Milletvekili Önder Matlı’nın girişimleri sonrası sona erdi.


Özensoy doğruladı!


Karacabey’de bomba etkisi yaratan bu olayın ardından görüştüğümüz MHP Bursa Milletvekili Necati Özensoy, yaşananları doğrularken, Kaymakam Dursun Balaban’ın davranışının yanlış olduğunu söyledi.

casino siteleri