Tarım ve insan konulu yarışma « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Tarım ve insan konulu yarışma

Bu haber 24 Nisan 2012 - 9:40 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan, “Tarım ve İnsan” konulu Ulusal Fotoğraf Yarışmasının başvuru müracaatlarının başladığını duyurdu.


Yarışmaya 7’den 70’e herkesin başvurabileceğini belirten Karacabey Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Erdoğan Ceylan, büyük ilgi gören yarışmaya, Genel, Çiftçi-Üretici, Öğrenci, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ve Deniz Bank personeli olmak üzere beş ayrı kategoride başvuruların kabul edileceğini açıkladı.


Konuyla ilgili açıklama yapan Ceylan; “Yarışmaya katılmak isteyenler, 13 Temmuz 2012 tarihine kadar başvuruda bulunabilecekler. 24-27 Temmuz tarihleri arasında ise sonuçlar kamuoyuna açıklanacak. Ulusal Fotoğraf Yarışması’nın ödül töreni Ekim ayı içinde gerçekleştirilecek. Yarışmada dereceye girenlere toplamda 15 bin lira ödül verilecek.


Genel kategori birincisi 4 bin lira, ikincisi 3 bin lira, üçüncüsü ise 2 bin liralık ödülün sahibi olacak. Çiftçi-Üretici, Öğrenci, Bakanlık Personeli kategorilerinde ödüle layık görülen fotoğraf sahipleri 2’şer bin liralık ödülü almaya hak kazanacaklar. Amatör ve profesyonel tüm fotoğraf severlerin katılabileceği yarışmanın başvuru formunu internet sitemizden indirebilirsiniz.” dedi.