MHP”den CHP”ye ziyaret « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

MHP”den CHP”ye ziyaret

Bu haber 17 Nisan 2012 - 9:31 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karacabey İlçe Teşkilatı, önceki akşam Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Ziyarete MHP İlçe Başkanı Fevzi Kahraman, yönetim kurulu üyeleri, Belediye Meclis üyeleri ve İl Genel Meclis üyeleri katıldı.


CHP İlçe Başkanı Mümin Ereselli, İlçe Başkan Adayı Gönül Avil ile birlikte Yönetim Kurulu üyeleri, Belediye Meclis üyeleri ve parti üyeleri MHP’lileri konuk etti.


Samimi ortamda geçtiği gözlenen ziyarette Karacabey’de yapılması gerekenler görüşüldü. Karacabey’in geleceği ile düşünceleri gündeme getiren her iki partinin yöneticileri, sorunları birlikte dile getirmek istediklerini vurguladı.


MHP’liler ayrıca, CHP İlçe Başkan Adayı Gönül Avil’e de başarı diledi. CHP delegelerince başkanlığının onanması halinde daha güzel yaşanılır bir Karacabey için birlikte birçok projeye imza atılacağı ifade edildi.


Belediye Meclis üyelerinin bir araya geldiği gibi yönetimlerinde sık sık buluşarak ortak çalışmaların yapılmasında yarar olacağı vurgulandı.


CHP’nin konukseverliğinden memnun olarak ayrılan MHP yöneticileri en kısa zamanda CHP’yi beklediklerini söyledi. CHP yöneticileri bu ziyaretin en kısa zamanda gerçekleştireceklerini ve projelerle geleceklerini belirtti.