Her kesimden destek var « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Her kesimden destek var

Bu haber 13 Nisan 2012 - 9:23 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Polis Teşkilatının 167. kuruluş yıldönümü dolayısıyla, İlçe Emniyet Müdürlüğüne yapılan ziyaretler devam ediyor.


Bu bağlamda, KTSO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Naci Güncü, Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Ülker, Meclis Üyesi Mahmut Çayır ve Genel Sekreter Fehmi Yıldız’dan oluşan heyet, Emniyet Müdürü İsmail Aşkınoğlu’nu makamında ziyaret etti.


Türk polisinin bu anlamlı gününü kutlayan KTSO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Naci Güncü, “Ülkemizde ve İlçemizde halkımızın huzuru, sosyal yaşamı ve güvenliği için özverili çalışmaları ile fedakârlıktan kaçınmayan polislerimizin, polis haftasını kutluyor başarılı çalışmalarınız nedeniyle İlçemizde oluşan huzur ve güven ortamı için teşekkür ediyorum” dedi.


KTSO yöneticilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Emniyet Müdürü İsmail Aşkınoğlu ise, Karacabey’deki asayiş ortamının korunması için çalışmalarına devam edeceklerini belirtti.


Aşkınoğlu, KTSO yönetimine emniyete verdiği desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti.


Her zaman desteğe hazırız!


Bursa Karacabeyliler Derneği de, “Polis Teşkilatının 167. Kuruluş Yıldönümü”nü unutmadı. Derneğin Karacabey’den Sorumlu Teşkilat Başkanı Vural Mutiş ile İlçe Teşkilat Yöneticisi Mecit Kızılkurt, önceki gün Emniyet Müdürü İsmail Aşkınoğlu’nu ziyaret ederek anlamlı gününü kutladı.


Samimi bir ortamda geçen ziyarette derneğin sosyal ve kültürel faaliyetlerinin önemine değinen Aşkınoğlu, “Çok kutsal bir görev için yola çıktınız. Gördüğüm kadarıyla şu ana kadar büyük mesafe kaydettiniz. Sizleri kutlamamak elde değil. Emniyet Teşkilatı olarak, her zaman yanınızda olduğumuzu unutmayın” dedi.


Türk polisinin Karacabey ve ülke için vazgeçilmez olduğunu dile getiren Bursa Karacabeyliler Derneği Teşkilat Başkanı Vural Mutiş, “Polisimizin bu anlamlı gününü kutluyoruz. Dernek olarak da her zaman sizlerleyiz. Elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Çünkü ortak paydamız Karacabey’dir. İlçe halkına hizmet için yola çıktık. Bu konuda taviz vermeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Halkımızın sıkıntı çektiği bir konuyu çözmek ve onların güler yüzünü görmek bizlerin en büyük mutluluğudur” şeklinde konuştu.


Öğrencilerde polisleri unutmadı!


Emniyet Müdürü İsmail Aşkınoğlu ve ilçe emniyet müdürlüğünü ziyaret edenler arasında öğrencilerde vardı. İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdürü Vedat Kırbaş öncülüğünde müdür yardımcısı Ramazan Özyayman, öğretmen Nejdet Varoğlu ve öğrenciler, Aşkınoğlu’na yaptıkları ziyarette ‘Polis Günü’nü kutladılar.


Diğer yandan Uluabatlı Hasan İlköğretim Okulu öğretmenleri Güler Eriş ve Gülşah Us Baştürk ile öğrencilerde emniyet müdürlüğünün ziyaretçileri arasındaydı.


Polis karakolunu gezerek bilgi alan öğretmen ve öğrenciler, daha sonra Emniyet Müdürü İsmail Aşkınoğlu’nun makamında ziyaret ederek, bu anlamlı günde polislerin yanında oldukları mesajın verdiler.


Minik öğrencileri makamında kabul eden Aşkınoğlu da, ziyaretlerinden ötürü tüm öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.