Polis varsa huzur var! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Polis varsa huzur var!

Bu haber 10 Nisan 2012 - 11:38 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Emniyet Müdürlüğü, “Türk Polis Teşkilatının 167. Kuruluş Yıldönümü” etkinlikleri kapsamında Kaymakam Kazım Karabulut’u ziyaret etti.


Emniyet Müdürü İsmail Aşkınoğlu önderliğinde gerçekleşen ziyarette Polis Memurları Şükran Kozak, Mustafa Koçak ve Ayhan Ercan da yer aldı.


Türk polisinin büyük bir özveriyle halkın güvenliği için çalıştığını belirten Kaymakam Kazım Karabulut, her zaman yanlarında olduklarını dile getirdi.


Polisin, AB’ye uyum sürecinde toplumun ihtiyaçlarına daha hızlı yanıt verdiğini belirten Karabulut, “Bu noktada artık suç işlendikten sonra değil, suç işlenmeden önce yapılan çalışmalar önem kazandı. Toplumu bütün olarak düşünmeliyiz. Türk polisi, toplumun huzurudur. Bunu asla unutmamalıyız” dedi.


Emniyet Müdürü İsmail Aşkınoğlu ise, Kaymakam Kazım Karabulut’a personeli adına teşekkür ederek çiçek takdim etti.


Aşkınoğlu, “Sizlerin yanımızda olduğunuzu bilmek bizleri onurlandırıyor. İlçe halkının huzuru için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bu konuda toplumsal kuruluşlardan görüşler de alarak suçun önlenmesine yönelik çalışmalar içindeyiz. İlgilerinizden dolayı teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.