Matlı”dan okul ve konak müjdesi « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Matlı”dan okul ve konak müjdesi

Bu haber 20 Mart 2012 - 9:07 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Geçtiğimiz hafta tam kadro olarak Ankara’ya çıkarma yapan Ak Parti İlçe Teşkilatı, Milletvekili Önder Matlı’nın müjdeli haberleriyle döndü.


Ak Parti Bursa Milletvekili Önder Matlı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette AKP İlçe Başkanı Mustafa Çelik ve ilçe yönetimi, ilk olarak Başbakan Recap Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı Ak Parti haftalık grup toplantısına katıldı.


Toplantının ardından, Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç’ı ziyaret eden heyet, günün anısında Arınç’a bir tablo hediye etti.


Daha sonra Milletvekili Önder Matlı ile bir araya gelen Ak Parti Karacabey teşkilatı, Matlı’ya Karacabey’in sorunları ve istekleri hakkında bilgi verdiler.


İlçeye Sağlık Meslek Lisesi kurulması yönünde çalışma başlattıklarını belirten Milletvekili Matlı, ayrıca Karacabey’e yakışır bir hükümet Konağı yapımı içinde girişimlere başlandığını ve şuan için yer arayışlarının sürdüğünü söyledi.


Gerekli girişimlere başladıklarını belirten Matlı, ‘’Bu konuyu çözerek vatandaşlarımızın daha kaliteli ortamlarda devlet hizmetlerinden yararlanmasını istiyoruz.’’ dedi.


Ankara gezisinde, AKP Bursa Milletvekillerini ziyaret eden, Cumhurbaşkanlığı yerleşkesini ve Atatürk Köşkü Müzesini gezen AKP Karacabey teşkilatı daha sonra müjdeli haberlerle ilçeye döndü.