Çavdarlı Oto Toyota”nın Türkiye birincisi « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Çavdarlı Oto Toyota”nın Türkiye birincisi

Bu haber 13 Mart 2012 - 9:35 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bursa’da İzmir yolu üzerinde bulunan Çavdarlı Toyota, modern tesislerinde Toyota araçları satış, servis, mekanik, kaporta boya, aksesuar, lastik satış, lastik onarım, her marka 2. el araç alım satım ve sigorta acenteliği ile uluslararası standartlarda hizmet vermekte.


Sektörle ilgili bilgi veren, ISO 9001 belgesine sahip Çavdarlı Toyota Plaza Yöneticisi Rıfat Çavdarlı, “2011 yılında tüm ülkemiz çapında müşteri memnuniyeti Toyota Servis Türkiye 1. (birincisi ), Toyota Satış Türkiye 2. ( ikincisi ) olduk” dedi.


Ayrıca Toyota’nın en değerli ödüllerinden ‘Toyota way’ yani ‘Toyota Yolu’ anlamına gelen ödülüne de Türkiye’de firmamız layık görülmüştür diyen Rıfat Çavdarlı, “Çavdarlı olarak müşterilerini en çok memnun eden, Toyota ilkeleri ve felsefesine en çok sahip çıkan firma olmaktan gurur duyuyoruz” şeklinde konuştu. Tüm Türkiye’ye ve Bursalılara teşekkür eden Çavdarlı, önümüzdeki yıl için de iddialı olduklarını dile getirdi.


Rıfat Çavdarlı, ayrıca işletmeleriyle ilgili şu bilgileri verdi; ‘’Çavdarlı Otomotiv firmasından sıfır araç satın alan, takas yapan ya da sadece 2.el alım satımı gerçekleştiren müşteriler piyasadaki en iyi şartlardan ve en avantajlı fiyatlardan faydalanarak bizimle alış veriş yapabilmenin hazzını yaşamaktalar. Çavdarlı Toyota Plazadan gerek sıfır, gerek 2.el araç alan müşteriler sıfır sorunla, en yüksek memnuniyeti seviyesinde güven ortamı içinde alışverişlerini gerçekleştirebilirler.


Servis hizmetlerinde uluslararası standartlarda hizmet veren, modern ve müşterilerimizin rahat edebileceği konforlu bir tesise sahip olan Çavdarlı, Toyota’nın TSM gold level ( en üst seviyede hizmet yeterlilik ) belgesine sahiptir. Müşterilerin tüm isteklerine anında ve doğru cevap vermeye çalışan, eğitimli, bilinçli personeli ve sahip oldukları Toyota’nın yüksek teknolojiye sahip ekipmanları ile müşterilerin araçlarına servis işlemleri en kaliteli şekilde yapılmakta.


Müşterilerin servis işlemlerini yaptırıp son derece memnun şekilde plazalarından ayrılması tüm ekibe büyük haz veriyor. Tüm bunların sonucu olarak ta Türkiye servis 1. ( birincisi ) olan ekip Çavdarlı’dan hizmet alan müşterilerin işlemleri en kaliteli ve en iyi şekilde yapılıyor diyebiliyor.


Plaza bünyesinde yine müşteri memnuniyeti ilkeleriyle sigorta acenteliği olarak da hizmet verilmekte. Sigorta acenteliğinde her marka ve model aracınızın trafik sigorta ve kasko işlemlerinin yanı sıra işyeriniz için hem tesisinize hem de içerisinde bulunan cihazlarınıza geniş teminatlar ile iş yeri paket poliçesi, eviniz için DASK ve konut paket poliçeleri, her şeyden önemlisi kendi sağlığınız için de size ve ailenize yönelik ferdi kaza ve sağlık poliçeleri yapılabilmektedir.’’


Çavdarlı olarak ayrıca inşaat sektöründe de faaliyet gösterdiklerini vurgulayan Çavdarlı, “Arsasını satın alarak veya kat karşılığı olarak işyeri ve konut inşaatları yapıyoruz” dedi.


Rıfat Çavdarlı son olarak, “Önemle değinmek istediğim, Çavdarlı 66 yıldır faaliyet gösterdiği otomotiv, sigorta ve inşaat sektörlerinde kazandığı güvenilirlik ile saygın bir noktaya gelmeyi başarmıştır. İşimizi büyük bir ciddiyetle yapıyoruz. Toyota’nın servis Türkiye 1. ( birincisi ), satış Türkiye 2.( ikincisi ) ve Türkiye Toyota way ödüllerini almış olmanın gururunu ve sevincini yaşıyoruz” şeklinde konuştu.