Yanlış Kutu « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Yanlış Kutu

Bu haber 02 Mart 2012 - 11:16 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kendine ait olduğunu iddia ederek hakkını savunmak için masum kişilere silah sıkan insanları, takımının şampiyonluğunu kutlamak için balkondakileri yaralayan insanları, 3 yaşındaki çocuğa küfür etmesini öğreten insanları, takvim sayfalarının arkasından okuduğu bilgilerle ahkâm kesen insanları, emek sarf ederek belli bir mevkie gelmiş insanları, sırf kıskanmak adına nefret eden insanları, çevre bilinci olmayan, yere çöp atan ve attığı çöp yüzünden uyarı aldığı için uyaranı döven insanları, mangaldan keyif alan, keyfine de mangalın közünü ağacın köküne döküp orman yangını çıkaran insanları, 13 yaşında kızını 68 yaşındaki adamla evlendirip sonrada kaçan kızını namus için vuran insanları, babasının altına çektiği ciple gezinen, gittiği her yerde yüzlerce dolar bahşiş bırakıp iliğine kadar sömürdüğü ülkenin kuruluş tarihini dahi bilmeyen insanları, sokaklarda kavga edenleri, karısını dövenleri görmemezlikten gelen lakin parkta el ele dolaşan sevgilileri döven insanları, becerinin ve aklın bir kuvvet olduğunu bilmeyen, tek kuvvetin kaba kuvvet olduğunu sanan insanları……….


Bunun gibi yüzlerce olayı ve insanı, gazetelerde ve TV’lerde her gün gördük ve görmeye devam ediyoruz.


Ama! Deterjan kutusunda organ götüren ve eriyen buzlar neticesinde bu organları düşüren bilim insanlarını ilk defa gördük. İşin daha da vahimi, sırf gösteriş için ‘’Akdeniz Üniversitesi yaparda Hacettepe Üniversitesi altında mı kalır’’ anlayışı ile varılan nokta ölümle sonuçlandı. (ek:1)


Sanırım ciddiyetsizlik, yanlış deterjan kutusu seçmelerinden başlamıştı! Medya maymunluğu olayına kadar gitti. Nakilden sonra tam kadro basın karşısındayken, vefattan sonra aynı kadro yine resim çektirip poz verecek mi? Yoksa ben yaptım olmadı mantığı devam edecek mi? Saygılarımla!


Burası Türkiye. Her şey yaşandı ve bitti. Kalan sağlar bizimdir…..

Ek:1= http://haber.gazetevatan.com/umutla-beklenen-nakilde-feci-son/433424/1/Manset