Eşinin bulunmasını istiyor « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Eşinin bulunmasını istiyor

Bu haber 24 Şubat 2012 - 10:45 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Mustafakemalpaşa’da 2 çocuk annesi, 36 yaşındaki eşi Hülya P.'nin kaçırılıp zorla fuhşa sürüklendiğini iddia eden 46 yaşındaki Mustafa P. savcılığa suç duyurusunda bulundu.


Mustafakemalpaşa'nın Ovaazatlı Beldesi'nde oturan mobilya ustası Mustafa P.'nin eşi Hülya P., 4 ay önce kayboldu. 20 yıllık eşinin zorla kaçırılarak fuhşa zorlandığını iddia eden Mustafa P. sorumluların bulunarak cezalandırılmasını isteyip Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.


Eşinin, yaklaşık 4 ay önce tanıştığı 53 yaşındaki T.A. tarafından kaçırıldığını iddia eden Mustafa P., “”T.A.'nın yeğeni 4 ay önce bir kız kaçırmış. Eşim de her iki aileyi tanıdığı için tarafları barıştırmak istemiş. Kızı kaçıran gencin amcası T.A. ile bu dönemde tanışmış. Daha sonra uyuşturucu bağımlısı olduğunu öğrendiğim T.A.'nın eşimin aklını çelerek kaçırdığını ve eşimi de uyuşturucuya alıştırıp fuhşa zorladığını düşünüyorum. En son Arabayatağı Mahallesi'ndeki sağlık ocağında muayene olmuş. Eşim tehdit altında olmasa, iki çocuğumuzu ve beni bırakıp gitmezdi. Suçlu kişilerin cezalandırılmasını istiyorum”” dedi.