Borsa yine başardı! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Borsa yine başardı!

Bu haber 24 Şubat 2012 - 10:51 'de eklendi ve kez görüntülendi.

2007 yılında TSE’den ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistem Belgesi’ni, Marmara Bölgesinde Ticaret Borsalar içinde ilk alan kurum olma özelliğine sahip olan Karacabey Ticaret Borsası, TSE Bursa Personel ve Sistem Belgelendirme Müdürlüğünce her yıl periyodik olarak yapılan tetkiklerin sonuncusuna ev sahipliği yaptı.


TSE Bursa Personel ve Sistem Belgelendirme Müdürlüğü’nde görevli Hüseyin Selçuk Selimoğlu’nun yaptığı tetkikte, Borsa’nın hizmet kalitesini, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi’nin şartlarını yerine getirip getirmediği kontrol edilerek, sistemin yürümesinde herhangi bir problem olup olmadığı incelendi.


Tetkike Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan, Genel Sekreter İbrahim Temel ve Kalite Yönetim Temsilcisi Özer Yarışlı katıldı. Tetkik sonucu açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan, Kurumun her geçen gün hizmet kalitesini arttırdığını; üyelerin, müstahsil ve bölge halkının hizmetlerden memnun kalması için gerekli tüm düzenleme ve çalışmaların meclisi ve personel tarafından titizlikle yürütüldüğünü kaydetti.