ADD”de başkan Aka « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

ADD”de başkan Aka

Bu haber 17 Ocak 2012 - 9:45 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Atatürkçü Düşünce Derneği’nde (ADD) şube başkanlığına Haluk Aka getirildi.


Yeni seçilen yönetim tarafından başkanlığa getirilen Haluk Aka, ilk ziyaretini yerel basın kuruluşlarına yaptı.


Başkan Yardımcısı Selçuk Eriş, Yazman Koray Yılmaz ve Üye Fahri Çeki ile birlikte gazetemizi ziyaret eden ADD Şube Başkanı Haluk Aka, hem ‘’Çalışan Gazeteciler Günü’’nü kutladı, hemde yeni yönetimi basına tanıttı.


ADD’nin çıtasını yükseltmek için elinden geleni yapacağını belirten Aka, ‘’Yönetimdeki arkadaşlarımızla birlikte ADD’yi adına yakışır bir şekilde temsil edeceğiz.’’ dedi.


Balaban’a ziyaret!


ADD yeni yönetimi, ziyaretlerine dünde devam etti. Kaymakam Dursun Balaban’ı makamında ziyaret eden ADD Karacabey Şube Başkanı Haluk Aka, Başkan Yardımcısı Selçuk Eriş, üyeler Fahri Çeki ile Kemal Ziya Koşaner, yeni yönetimlerini Balaban’a tanıttılar.


Amaçlarının Atatürkçü bir nesil yetiştirmek olduğunu söyleyen ADD yöneticileri, ‘’Bizim siyasi görüşümüz yok. Herkesi bu çatı altında görmek isteriz. Kapımız herkese açık. Tek amacımız geçmişini bilen, geleceğe güvenle bakan bir toplum yaratmak.’’ şeklinde konuştular.


Kaymakam Dursun Balaban da, bir yarışma programında sorulan soruda Rauf Denktaş’ı bilemeyen genci hatırlatarak, ‘’Bu çok üzücüydü. Gençlerimiz geçmişini iyi bilmelidir. Bu tür dernekler özellikle gençlere geçmişleriyle ilgili bilgiler aktarmalıdır. Bu geleceğimiz için çok önemlidir. Ben yeni yönetimi kutluyor ve başarılar diliyorum.’’ dedi.


Kahraman’a hayırlı olsun ziyareti!


Kaymakam Dursun Balaban’ı ziyaret eden ADD yönetimi daha sonra, hafta sonu yapılan seçimlerde MHP İlçe Başkanlığına seçilen Fevzi Kahraman’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.


ADD yönetimi Kahraman’a yeni görevinde başarı dileklerinde bulunurken, Kahraman da ADD yönetimine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.


Haluk Aka başkanlığındaki ADD’nin yeni yönetimi şu isimlerden oluştu; Başkan Yardımcısı Selçuk Eriş, Yazman Koray Yılmaz, Üyeler Fahri Çeki, Kemal Ziya Koşaner, Namık Kemal Kuş, Erdinç Eskikart.